PONAD 30 LAT
DOŚWIADCZENIA

Nasza firma to nowoczesny producent tkanin oraz producent dzianin poliestrowych, poliamidowych i mieszanych o wysokiej, jakości, zaawansowanych techno-logicznie.

Od ponad 30 lat nieprzerwanie zbieramy nowe doświadczenia, z uwagą i zrozumieniem wsłuchujemy się w potrzeby naszych Partnerów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, tworzymy produkty odpowiadające ich oczekiwaniom oraz najnowszym trendom rynkowym.

Dobór odpowiednich energooszczędnych technologii pozwala nam na uzyskiwanie doskonałych wyników produkcyjnych zachowując przy tym dbałość o środowisko naturalne.

 

OFERUJEMY SZEROKI ZAKRES USŁUG.

Więcej Zobacz nasz wybór dzianin

Stale powiększamy nasz park maszynowy, poszerzamy nasze doświadczenie i umiejętności oraz rozwijamy naszych pracowników zgodnie z duchem Lean Manufacturing.

Wyjątkowa innowacyjność i elastyczność produkcji oferowanej przez firmę KORA, wynika z faktu, że jako jedna z nielicznych firm w Polsce dysponuje pełnym cyklem produkcyjnym, opartym na systematycznie modernizowanym i powiększanym nowoczesnym parku maszynowym.


INNOWACYJNOŚĆ
& ELASTYCZNOŚĆ

Nasze produkty znajdują zastosowanie: