Firma Kora Textiles produkuje tkaniny oraz dzianiny z membranami PU oraz PES.

Jako producent jesteśmy w stanie produkować materiały z apreturami wodoszczelnymi. Produkujemy także tkaniny oraz dzianiny z foliami barierowymi.
Dla przemysłu medycznego oferujemy dzianiny i tkaniny 100% bawełniane, bawełniane z domieszką poliestru, poliamidowe klejone z membranami nieprzemakalnymi.
Dla przemysłu hotelowego oferujemy dzianiny i tkaniny 100% bawełniane, bawełniane z domieszką poliestru, poliamidowe klejone z membranami nieprzemakalnymi.

W ofercie znajdą Państwo dzianiny frotte, jersey, gładkie, drapane oraz strzyżone.

Produkty nasze spełniają wymagania Oeko Tex 100 klasa 1, są antyalergiczne, z doklejonymi specjalnymi membranami medycznymi. Każdy materiał wykonamy w dowolnym kolorze wg wytycznych klienta.

Membrany stanowią także barierę dla roztoczy oraz alergenów. Produkt z membraną pozwala oddychać skórze ale nie przepuszcza wody oraz innych płynów.

Materiały nasze można prać w temperaturze do 90 stopni, parować w temeperaturze do 130 stopni a także sterylizować w roztworach chlorowych.

Tkaniny i dzianiny na podkłady hotelowe. Tkaniny i dzianiny na prześcieradła medyczne. Tkaniny i dzianiny na prześcieradła z membraną. Tkaniny i dzianiny na prześcieradła nieprzemakalne. Tkaniny i dzianiny na prześcieradła wodoodporne